Novinky 2012

Vánoce

Letos zelené a blátivé, ale stejně krásné!! A abychom moc neztloustli, tak ani o vánocích nezahálíme:

 

 

             Přejeme všem našim kamarádům a známým krásné a pohodové vánoce                                                     a hodně štěstí v roce 2013 !

 

21.12. jsme se zúčastnili tradičního výletu do Českého krasu - Vánočního Memoriálu. Více podrobností v sekci Akce a výlety. Celou akci jsme samozřejmě řádně zdokumentovali, jak můžete vidět ve FOTOGALERII.

 

20.12. jsme byli poprvé na honu na Konopišti. Více v sekci Akce a výlety

 

24.11. a 1.12. jsme se zúčastnili dvou honů v bažantnici Simínský mlýn. Jak nám to šlo, se dočtete v sekci Akce a výlety . Fotky z obou honů naleznete ve FOTOGALERII zde a zde.

1.9. byl Deny na svém prvním honu, a to na kachnách v Jankově (OMS Benešov). Více v sekci Akce a výlety.

 

Jaro – podzim 2012

Neměli jsme sice celý rok čas pořádně sednout k počítači a zaktualizovat naše webové stránky, ale zato jsme s Denýskem udělali spoustu práce.

Na jaře jsme začali chodit na working testy (v čemž hodláme nadále pokračovat) a poté jsme úspěšně zdolali řadu zkoušek. A hlavně: prolomili jsme sérii našich druhých a třetích cen a začali dostávat i ceny první. Na Poháru Světa myslivosti jsme získali náš první titul CACT. Úspěšně jsme zdolali Západočeské derby a také jsme se naučili chodit barvu. Na Svatováclavském poháru jsme složili Klubové lesní zkoušky v I. ceně jako třetí v pořadí z 15 psů.

Podrobné informace v sekci: Zkoušky

 

 
TOPlist
aktualizováno: 29.10.2018 16:36:55